| Nazwa marki: | MBT |
| Numer modelu: | 201 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | 10-30 USD |
| Szczegóły opakowania: | Drzewna obudowa |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Typ produktu | Blacha ze stali nierdzewnej z efektem fali wodnej |
| Standardowy rozmiar | 1219 * 2438 mm |
| Grubość | 0,65 mm |
| Powłoka kolorowa | Czarny (dostępne również w kolorze srebrnym/złotym/różowym/szampańskim złotym) |
| Obróbka powierzchni | Lustrzane wykończenie |
| Główne zastosowanie | Zastosowania sufitowe i ścienne |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Klasa | Stal nierdzewna 201 |
| Tekstura | Falista |
| Technika produkcji | Walcowanie na zimno/powłoka kolorowa PVD/tłoczenie/polerowanie |
| Normy | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Dostępne rozmiary | 1219*2438 mm / 1500*3000 mm |
| Materiał oryginalny | POSCO/JISCO/TISCO/LISCO/BAOSTEEL itp. |
| Folia PVC | Laser PVC/POLI-FILM/NOVANCEL/grubość PVC 70-100 mikronów |