| Nazwa marki: | MBT |
| Numer modelu: | parawan |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | 100-300 USD/PC |
| Szczegóły opakowania: | drewniana obudowa |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Długość | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Szerokość | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Opakowanie | Opakowanie morskie |
| PVC | 5c 7c Polifilm 8c+10c |
| Tolerancja | -0,03 mm |
| Rozmiar | Dostosuj |
| Nazwa | Transport przegrody ze stali nierdzewnej |
| Cel | Przegroda |
| Najważniejsze cechy | Przegroda pokojowa ze stali nierdzewnej SS201, przegroda pokojowa ze stali nierdzewnej 1219 mm, ścianka działowa ze stali nierdzewnej SS201 |