| Nazwa marki: | MBT |
| Numer modelu: | parawan |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | 100-300 USD/PC |
| Szczegóły opakowania: | drewniana obudowa |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Materiał | Stal nierdzewna 201, 304, 316 |
|---|---|
| Dostępne Długości | 2000mm / 2438mm / 2500mm / 3000mm / 3048mm |
| Dostępne Szerokości | 1000mm / 1219mm / 1250mm / 1500mm |
| Tolerancja | -0.03mm |
| Opakowanie | Opakowanie morskie |
| Ochrona PVC | 5c 7c Polifilm 8c+10c |