| Nazwa marki: | MBT |
| Numer modelu: | 304 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | 10-45 USD |
| Szczegóły opakowania: | drewniana obudowa |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Arkusze kolorowe ze stali nierdzewnej są szeroko stosowane w dekoracji ścian i sufitów ze względu na ich silny efekt dekoracyjny i modny.i odporność odcisków palcówPo prostu wytrzyj szmatą, aby usunąć plamy.
| Rodzaj | Płyty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość | 00,3 mm - 3,0 mm |
| Wielkość | 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1219*3048mm, na zamówienie Max. szerokość 1500mm |
| Klasa | 201, 304, 304L, 316, 316L, 430 itp. |
| Dostępne wykończenia | Nie, nie, nie.4, Linię włosów, lustro, Etched, kolor PVD, Embossed, wibracja, piaskowanie, kombinacja, laminacja itp. |
| Dostępny kolor | Złoto, złoto różowe, złoto szampanowe, miedziane, brązowe, czarne, niebieskie, fioletowe, zielone itp. |
| Pochodzenie | POSCO, JISCO, TISCO, LISCO, BAOSTEEL itd. |
| Drogę pakowania | PVC + papier wodoodporny + solidne drewniane opakowanie nadające się do morza |
| Rodzaj | Kolorowe blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standardowy | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Klasa | 304 / 316L / 430 |
| Kształt | Płytka |
| Technika | powłoka PVD |
| Farbowe powłoki | Złoty Czerwony Zwycięski I Celem Kolor |
| Obsługa powierzchni | Lustro |
| Normalny rozmiar | 1219 x 2438 mm / 1000 x 2000 mm |
| Użycie | Wszystkie dekoracje wewnętrzne |
| Opakowanie | Wywóz Wooden Case |
| Materiał oryginalny | POSCO / JISCO / TISCO |
| Folia z PVC | Podwójne 70 mikronów PVC |