| Nazwa marki: | MBT |
| Numer modelu: | 304 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | 10-45 USD |
| Szczegóły opakowania: | drewniana skrzynka |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
4×8ft Green Mirror Color Sheet Dekoracja Płytka kolorowa ze stali nierdzewnej z zrównoważoną budową i materiałami profesjonalnymi.
Meibaotai jest spółką handlową Foshan Meibaotai Stainless Steel Products Co., Ltd., kompleksowym przedsiębiorstwem ze stali nierdzewnej, które integruje produkcję, przetwarzanie, konserwację i magazynowanie, sprzedaż,i wywozuDzięki 10-letniej specjalizacji w materiałach ze stali nierdzewnej, w tym naszej firmie z rynku krajowego Foshan Wanjiashun Stainless Steel Co., Ltd., przestrzegamy "Pragmatycznej, Komunikacji,Integrity and Aggressive" filozofia biznesowa, zobowiązany do zapewnienia klientom najlepszych cen i najbardziej profesjonalnych usług w zakresie wysokiej jakości materiałów ze stali nierdzewnej.
| Rodzaj | Płyty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość | 00,3 mm - 3,0 mm |
| Wielkość | 1000×2000mm, 1219×2438mm, 1219×3048mm, dostosowany Max. szerokość 1500mm |
| Klasa | 201, 304, 304L, 316, 316L, 430 itp. |
| Dostępne wykończenia | Nie, nie, nie.4, Linię włosów, lustro, Etched, kolor PVD, Embossed, wibracja, piaskowanie, kombinacja, laminacja itp. |
| Dostępny kolor | Złoto, złoto różowe, złoto szampanowe, miedziane, brązowe, czarne, niebieskie, fioletowe, zielone itp. |
| Pochodzenie | POSCO, JISCO, TISCO, LISCO, BAOSTEEL itd. |
| Drogę pakowania | PVC + papier wodoodporny + solidne drewniane opakowanie nadające się do morza |
| Rodzaj | Kolorowe blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standardowy | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Klasa | 304 / 316L / 430 |
| Kształt | Płytka |
| Technika | powłoka PVD |
| Farbowe powłoki | Złoty Czerwony Zwycięski I Celem Kolor |
| Obsługa powierzchni | Lustro |
| Normalny rozmiar | 1219 × 2438 mm / 1000 × 2000 mm |
| Użycie | Wszystkie dekoracje wewnętrzne |
| Opakowanie | Wywóz Wooden Case |
| Materiał oryginalny | POSCO / JISCO / TISCO |
| Folia z PVC | Podwójne 70 mikronów PVC |