| Nazwa marki: | MBT |
| Numer modelu: | 304/201 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | 12-50 USD |
| Szczegóły opakowania: | Eksportuj drewnianą skrzynkę |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Rodzaj | Listy ze stali nierdzewnej lustrzanej/8K Listy ze stali nierdzewnej/NO.8 Listy ze stali nierdzewnej |
| Standardowy | ASTM/AISI/GB/JIS/DIN/EN |
| Klasa | Wymagania w odniesieniu do urządzeń do przechowywania danych |
| Kształt | Płaska/Płytka/Płytka |
| Technika | Powierzchnia kołowa |
| Obsługa powierzchni | Lustro / włosy / NIE.4 |
| Farbowe powłoki | Srebro/Złoto/Złoto różowe/Zielona/Czarna/Błękitna |
| Gęstość | 0.55mm/0.65mm/0.85mm/1.15mm |
| Szerokość | 6mm/8mm/10mm/12mm/15mm/18mm/20mm/25mm |
| Długość | 1000 mm/2438 mm/3048 mm |
| Normalny rozmiar | 1219 × 2438 mm/1000 × 2000 mm |