| Nazwa marki: | MBT |
| Numer modelu: | 304 201 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | 1-3 USD |
| Szczegóły opakowania: | Opakowanie do rur papierowych i drewnianych pudełek |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Listwa dekoracyjna ze stali nierdzewnej Homedecor oferuje najwyższą jakość i trwałość do nowoczesnych zastosowań domowych i komercyjnych.
W przeciwieństwie do zwykłych płaskich listew walcowanych, które są podatne na zginanie, wypaczanie i niestabilność, nasze płaskie listwy ze stali nierdzewnej są precyzyjnie cięte z płyt ze stali nierdzewnej o szerokości 1220x2440 mm bez zwijania. Ten proces produkcyjny, choć droższy, zapewnia doskonałą stabilność, prostoliniowość i długotrwałe utrzymanie koloru z wydłużoną żywotnością.
| Typ | Płaskie listwy ze stali nierdzewnej, profile, kształty, listwy do płytek |
|---|---|
| Gatunek | 201/304/316L/430/410 itp. |
| Standard | JIS, AISI, ASTM, DIN itp. |
| Grubość | 0,3-3,0 mm |
| Szerokość | 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 20 mm itp. |
| Długość | 2438 mm, 3048 mm (8 stóp, 10 stóp) |
| Powierzchnia | Włoskowata / Lustrzana / Tłoczona / Grawerowana / Stemplowana itp. |
| Kolor | Złoty / Różowe złoto / Czarny / Srebrny / Szampan / Zielony / Niebieski / Różowy / Brązowy / Antyczny mosiądz / Antyczny mosiądz itp. |
Specjalizujemy się w listwach do płytek w kształcie litery T, listwach do płytek w kształcie litery U, płaskich listwach i narożnikach w kształcie litery L - najpopularniejszych stylach na rynkach Azji Południowo-Wschodniej, idealnie dopasowanych do regionalnych preferencji dekoracyjnych.