| Nazwa marki: | MBT |
| Numer modelu: | 304 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | 30-40 USD |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynka |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Klasa | Seria 200, seria 300, seria 400 |
| Wielkość standardowa | 1219*2438 mm |
| Długość | Zindywidualizowane |
| Gęstość | 00,3-3,0 mm |
| Szerokość | 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyty |
| Zastosowanie | Przemysł, architektura, dekoracja |
| Tolerancja | ± 3%/± 5% |
| Usługa przetwarzania | Zgięcie, spawanie, odwijanie, bicie, cięcie |
| Stopień stali | 201, 304, 316L |
| Wykończenie powierzchni | Lustro + Ety + powłoka PVD |
| Czas dostawy | 7-15 dni roboczych, 35 dni |
| Technika | Powierzchnia walcowana na zimno |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Opakowanie | Standardowy drewniany palet |
| Krawędź | Brzeg młynny, brzeg podcięty |
| Próbka | Pod warunkiem (odpłatą) |
| Pozycja | Standardy ASTM |
| Warunki cenowe | EXW, FOB, CIF |
| Wypłata | 30% TT + 70% TT |
| Wzorzec | Zindywidualizowane |